CS 1.6 Boost

CS 1.6 boost - CS boost masterserverio serveriu sarasas.

CS 1.6 Boost - How to get more players in to your CS 1.6 server? Kaip išreklamuoti Counter Strike 1.6 serverį?

Niekaip nerandate efektyvaus būdo išreklamuoti savo Counter-Strike serverį? Mes galime Jums padėti. Mes siūlome viena iš efektyviausiu bei populiariausiu būdu pritraukti naujų žaidėjų į jūsų serverį, pasitelkiant į pagalba CS boost.

Kaip veikia CS boost sistema? Tai labai paprasta, turbūt jau žinote, kad mes platiname NON-STEAM Counter-Strike žaidimo klientą į kurį yra įdiegtas MasterServer'is, kurio pagalba mes turime galimybe, visiems žaidėjams, kurie naudojasi mūsų CS klientu, siųsti savo pateiktų CS Serverių sąrašą. Dabar, turbūt, norite sužinoti, kurioje žaidimo vietoje tas serverių sąrašas yra?

Paleiskite Counter-Strike žaidimą (tiesiog paspauskite ant nuorodos, kuri yra jūsų darbalaukyje), po to spauskite "Find Servers" mygtuką ir atsivėrusiame lange pasirinkite "Internet" kategoriją - Čia yra mūsų CS boost serverių sąrašas.

Mūsų CS žaidimo klientą per kasdien atsisiunčia šimtai CS žaidėjų iš viso pasaulio, taigi visi šie žaidėjai matys jūsų reklamuojama serverį ir to pasekoje jūsų serveris kasdien taps vis populiaresnis. Padidinkite savo serverio žaidėjų skaičių jau šendien. Ačiū, kad domities!


Patarimai:

  1. Sumažinkite siunčiamų serverio failų skaičių iki minimumo.

  2. Jei jūsų serveryje yra įdiegtas HIGH PING KICKER pluginas nustatykite leidžiama maksimalų žaidėjų ping iki 200-250.

  3. Įsitikinkite, kad virtualaus privataus serverio, kuriame patalpintas jūsų CS serveris, interneto ryšys yra stabilus ir kokybiškas.

  4. Nenaudokite COUNTRY KICKER plugino.

  5. Nenaudokite jokių pluginų kurie yra skirti žaidėjų failų keitimui, redagavimui, iškraipymui, kadangi mūsų platinamas CS klientas yra apsaugotas nuo visų žinomų slowhack metodų - GameMenu, autoconnect, bind's bei .dll ar .exe failų siuntimo žaidėjams ir šie pluginai tik apkraus jūsų serverį, galimi net žaidėjų išmetimai su "reliable channel overflow" klaida.

  6. Įsitikinkite, kad jūsų serverio motd.txt failas nėra per didelis ir kad jo turinys yra tvarkingas.

  7. Esant mažam žaidėjų skaičiui nekeiskite žemėlapių į didelius, pavyzdžiui serveryje žaidžia nuo 2 iki 10 žaidėjų, o žemėlapis pakeičiamas į cs_assault, de_nuke, as_oilrig ar kita. Patariame naudoti pluginą kuris esant tam tikram, jūsų nustatytam žaidėjų skaičiui, automatiškai keičia žemėlapį į de_dust2_2x2, fy_pool_day ar kita.

  8. Jei nei vienas iš būdu nepadėjo, apsvarstykite išmėginti CS boost paslaugą. Padidinkite ir išboostinkite savo serverio žaidėjų skaičių į aukštumas.Jei norite užsisakyti reklamą savo serveriui tiesiog parašykite mums į skype, paspauskite ant žemiau esančio mygtuko.

CS Boost - Kaip isreklamuoti Counter Strike 1.6 Serveri.