STEAM Parduotuve - CS Steamu, steam accountu bei steam gifts parduotuve.

STEAM Parduotuve - Kaip ir kur isigyti CS 1.6 ar kito zaidimo STEAM versija?

STEAM parduotuve - Kaip ir kur įsigyti, nusipirkti CS 1.6, CS:GO, CSS ar kito žaidimo STEAM (legalią) versiją. STEAM parduotuvės :

STEAM parduotuve - Tai puslapis kuriame bet kuris norintis bei turintis tam lėšų žmogus gali nusipirkti Counter Strike, killing floor, CS Source, minecraft, battlefield, call of duty ar kito žaidimo STEAM (legalią) versiją.

Tokio tipo internetinėse parduotuvėse, žaidimų STEAM'ai yra parduodami gift, cd key arba account pavidalu, tačiau dauguma parduotuvių baigia pereiti tik ant STEAM gift'ų bei CD Key pardavimo, kadangi daugelis žaidėjų atsisako account pirkimo - Tai nepatikima, nesaugu, nes net pačioje STEAM Store parduotuvėje pirkėjai yra ispėjami, kad žaidimų vartotojų perpardavinėjimas yra neleistinas bei senasis vartotojo (steam account) savininkas BET KADA gali susigrąžinti savo STEAM vartotoją.

Dažniausiai, STEAM parduotuvėse kainos yra gerokai mažesnės nei pagrindinėje STEAM Store žaidimų parduotuvėje, todėl daugelis žaidėjų renkasi antraeiles STEAM parduotuves.

Kodėl verta nusipirkti legalią žaidimo versiją - STEAM? Viena dažniausiai CS Steam pirkimo akcentuojamu priežasčių yra kitų žaidėjų pagarba non-steam serveriuose, tačiau tai nėra vienintelė priežastis dėl kurios Jums vertėtų įsigyti legalią žaidimo versiją, tai padaryti verta dar ir todėl, kad tik turėdami steamed žaidimo versiją jūs pirmi gausite visus žaidimo atnaujinimus. Esant problemoms su žaidimu bet kada galite apie tai parašyti STEAM forume ir netrukus sulauksite pagalbos iš tai puikiai išmanančių bei ilgametę patirtį turinčių žmonių.

STEAM parduotuvėse dažniausiai atsiskaitoma bankiniu pavedimu, rečiau - Trumposiomis SMS žinutėmis.

STEAM window.