CS Parsisiusti, CS 1.6 Parsisiusti, Parsisiusti CS - Kaip parsisiųsti Counter-Strike 1.6?

Kaip parsisiusti CS 1.6?

Kaip parsisiusti Counter-Strike 1.6? Kaip parsisiųsti CS 1.6 ? :
CS 1.6 parsisiųsti - Tai vieno populiariausių visų laikų pirmojo asmens šaudyklės (angl. - first person shooter (trumpiau - FPS)) Counter-Strike 1.6 žaidimo nemokamas parsisiuntimas, naudodamiesi mūsų svetaine šį žaidimą parsisiųsite itin greitai, kadangi žaidimo instaliacinis failas yra patalpintas itin sparčiame virtualiame privačiame serveryje kuris yra Lietuvoje - Vilniuje. Jei norite parsisiųsti CS 1.6, bet jūs nežinote kaip tai padaryti, tiesiog skaitykite šias instrukcijas:


  1. Savo naršyklės adreso įvedimo laukelyje įveskite https://rampage.us.lt ir spauskite ENTER mygtuką esantį savo kompiuterio klaviatūroje.

  2. Po puslapio užsikrovimo, atsidariusiame puslapyje, spustelėkite vieną iš CS 1.6 parsisiuntimo mygtukų - Parsisiųsti CS 1.6.

  3. Pasirinkite vietą, savo kompiuteryje, kurioje norite įrašyti CS 1.6 instaliacinį failą.

  4. Laukite atsisiuntimo pabaigos.

  5. Įsirašykite Counter-Strike 1.6 (CS 1.6) žaidimą.


Po parsisiuntimo bei instaliacijos tiesiog spustelėkite mygtuką "finish" ir paleiskite žaidimą du kartus paspausdami ant darbalaukyje atsiradusios nuorodos "Counter-Strike 1.6". Mūsų puslapyje Counter-Strike 1.6 žaidimą galite parsisiųsti visiškai nemokamai ir be jokių kvailų parsisiuntimo greičių apribojimų.

Parsisiųsdami šį Counter-Strike 1.6 instaliacinį (setup) failą, Jūs patvirtinate, kad Jums priklauso viena iš daugybės legalių (Steamed) Counter-Strike 1.6 žaidimo versijų ir ši CS 1.6 žaidimo kopija bus tik kopija Jūsų privačiam naudojimui.

Counter-Strike 1.6 download. CS 1.6: rar Install CS 1.6: zip Install Download Counter-Strike 1.6 TORRENT.

CS 1.6 žaidimo aprašymas. Kodėl CS 1.6 žaidimas yra toks populiarus? Žaidimo tikslas, stilius, reikalavimai bei modifikacijų aprašymas.

Counter Strike 1.6 žaidimo aprašymas.

Counter-Strike 1.6 - yra primojo asmens šaudyklės (FPS) tipo žaidimas, kuris gyvuoja jau daug metų ir niekaip nepraranda savo populiarumo tarp pirmojo asmens šaudyklės tipo žaidimoų fanų. Šį žaidimą galima parsisiųsti iš mūsų puslapio.CS 1.6 žaidime išvysite multiplayer (INTERNET bei LAN) bei singleplayer (žaidimas su botais (CPU players)). Counter Strike 1.6 žaidimas turi labai daug viešų (public) serverių su įvairiausiomis modifikacijomis, kurias galima parsiųsti, tokiomis kaip Zombie Plague, CSDM (DeathMatch), Surf, GunXP ir kt. žemiau rasite dviejų populiariausių CS 1.6 modifikacijų trumpus, bet išsamius aprašymus.

Jungdamiesi prie vieno iš žaidimo serverių, žaidimas automatiškai atsiųs žaidimo modifikacijas. Counter strike 1.6 modifikacijas taip pat galima parsisiųsti rankiniu budu. Viena iš modifikacijų yra Zombie plague žaidimo režimas. CS 1.6 Zombie Plague (ZM) serveriuose, žaidimo tikslas yra tiesiog nugalėti priešininkų komandą (Zombiai (Teroristai) prieš žmones (Policininkai)). Zombiai paprastai būna labai gyvybingi (turi daugybę HP bei AP), taip pat zombiai gali nusipirkti granatų kurių pagalba gali infekcija užkrėsti žmones, taip pat zombiui prisilietus prie žmogaus žmogus būna perkeliamas iš CT (Counter Terrorists) komandos į T (Terrorists) komandą ir žaidimą tesia žaisdamas zombių komandoje. Žmonių (Terrorists) tikslas yra nužudyti visus priešus t.y. zombius teroristus.

CS 1.6 CSDM (DM/DeathMatch) serveriuose žaidimo tikslas yra surinkti kuo daugiau taškų (už vieno priešininkų komandos nario nužudymą gaunate viena tašką) ši modifikacija yra paprasčiausia iš visų kadangi šios modifikacijos serveriuose tereikia žudyti priešininkus, daugiau jokių užduočių šioje modifikacijoje paprasčiausiai nebūna.

Counter Strike 1.6 galerija.


Šioje Counter Strike 1.6 žaidimo nuotraukų galerijoje jūs galite apžiūrėti CS 1.6 žaidimo nuotraukas. Šiose nuotraukose pamatysite ir susipažinsite su keletu CS 1.6 žaidimo versijų, kurias galite parsisiųsti iš mūsų arba iš kitų WEB svetainių.

CS 1.6 DOG parsisiuntimas - Tai viena iš paprastesnių CS 1.6 žaidimo modifikacijų, šią modifikuotą CS 1.6 žaidimo versiją galite parsisiųsti iš mūsų arba iš kitų internetinių svetainių. Šioje CS 1.6 žaidimo versijoje rasite - Atnaujintus žaidėjų, ginklų bei objektų modelius, atnaujintus ginklų bei žaidėjų garsus, pagerinta CS 1.6 žaidimo grafiką bei fiziką. Parsisiuntę CS 1.6 žaidimą bei labiau isigilinę į jį suprasite, kad de_dust2 yra vienas populiariausių bei labiausiai žaidėjų mėgstamas žemėlapis. Šioje nuotraukoje užfiksuota teroristų komandos startinė pozicija jų bazėje raundo pradžioje. Žaidimas Counter Strike 1.6 knife modifikacijos serveryje. CS 1.6 knife modifikacijos serveriai nėra labai populiarūs, tačiau turi pastovų ir nemažą savo profesionalių bei paprastų žaidėjų ratą. Parsisiųskite CS 1.6 ir išbandykite savo jėgas viename iš begalės CS 1.6 knife serverių. Teroristų komanda de_dust žemėlapyje (de_dust2 yra antroji šio žemėlapio versija), mūsų CS 1.6 kliente jau yra irašytas šis standartinis CS 1.6 žemėlapis, jums nereikės jo siųstis besijungiant į CS 1.6 serverius ar ieškoti internete, parsisiųskite CS 1.6 iš mūsų svetainės bei žaiskite šiame bei kituose nemažiau įdomiuose žemėlapiuose. De_dust2 žemėlapis, vienas iš CT komandos narių saugantis B plant'ą nuo teroristų komandos, šio žaidėjo rankose matote AWP ginklą, šis snaiperio tipo ginklas yra vienas iš labiausiai pamėgtų CS 1.6 žaidėjų ginklų, savaime aišku, kad su šiuo ginklu žaisti yra gana sudėtinga, tačiau jis daro gana didelę žalą bei yra vienas brangiausių CS 1.6 ginklų žaidime. Teroristų bei jų komandos bazės nuotrauka de_dust2 žemėlapyje. De_aztec žemėlapis, Counter-Terrorist's (policininkų) komandos judėjimas vandeniu, po tiltu, ties plant'u. Teroristų komandos bazės nuotrauka de_dust žemėlapyje.